Je pro mne zázrakem jaké informace dokážou upoutat pozornost novodobého člověka. Diskutuje se o blogu nezletilé dívky, zabývající se její společenským postavením, o tom kdo si olizuje botu v newyorském metru nebo o tom čí slepice napadly sousedovic psa. Současně s tím slyším nářky na to jak se máme špatně. Asi to nebude tak katastrofální, když se tolik pozornosti ubírá k nesmyslům výše zmíněných a ne k životním potřebám, k tomu jak by nám mohlo být lépe a co pro to udělat.
Začněte u sebe, právě Vaše pozornost může leccos změnit.
Žádné komentáře:
Okomentovat