čtvrtek 2. června 2011

Kruhy v obilí a naše důvěřivost

Když jsem se nedávno bavil s kamarádem, ukázalo se že věří v mimozemské civilizace navštěvující Zemi v nejrůznějších formách UFO. Dost mě překvapilo, že na jejich účet připisuje i kruhy v obilí. To už má opravdu krok od připisování např. výskytu blesků bohům. Jeho nejsilnější argument byl, že nerozumí tomu, jak tak složité obrazce dokážou vytvořit a že je to naprosto nad lidské síly... Poo chvíli vytáhnul svůj dotykový mobil. Zeptal jsem se jestli rozumí tomu jak může tak malá věc dokázat tolik věcí.Odpověděl rázně, že je to jasný, jde prostě o procesor, desku a display.. nic složitého :)) A kruhy v obilí jsou proti tomu co?
        Lidé mají rádi příběhy, provází je celý život :) Který je Váš nejoblíbenější?

Žádné komentáře:

Okomentovat