úterý 3. května 2011
čas emigrovat na Slovensko
A máme tu další sérii události při které tuhne úsměv. Sčítání lidu pod pohrůžkou pokuty až 10.000 korun českých máme za sebou. Nikdo však zatím nedokázal odpovědět jakým způsobem bude pokuty vymáhat na občanech, kteří tak drahou akci sabotovalo a jejich formulář založili mezi rodinné bohatství (kdo ví jakou sběratelskou cenu bude mít nevyplněný formulář za pár let), nebo ho prostě zahodili jako ostatní smetí. Naopak pokuty za rychlost budou lítat jedna za druhou. dříve nařízené opatření o tom, že řidič musí být před měřením rychlosti varován svislou značkou zmizí. No asi tenkrát, když onen zákon schválili neměli tu pravou náladu, kompetenci či úmysl. No pojďme hledat další způsoby jak naplnit společnou kasu, o to jakým způsobem z ní čerpat pro vlastní obohacení se už postarají jiní.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat